قابل توجه کلیه دانشجویان :
تمدید مهلت یکروزه انتخاب واحد دوره تابستان 92-93 تا امروز یکشنبه 93/04/29
اطلاعیه پذیرش برگزیدگان علمی دانش آموختگان کارشناسی برای ورود به دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور (بدون شرکت در آزمون)
تقویم دانشگاهی سال تحصیلی 94-93
قابل توجه کلیه دانشجویان: از نیمسال جاری نتایج اعتراضات وارده ثبت شده در سیستم گلستان به آزمونهای پایان ترم از تاریخ 09/04/93 بر روی پورتال دانشگاه پیام نور بخش مرکز سنجش و آزمون قسمت گزارشات قابل مشاهده می‌باشد.
دستور العمل انتخاب واحد و دروس قابل ارائه در تابستان93
اصلاحیه تقویم آموزشی ترم تابستان سال تحصیلی 93-92
مقررات عمومی و دستورالعملهای انضباطی دانشگاه پیام نور
مقررات عمومی امتحانات دانشگاه پیام نور
آیین نامه کمیته انضباطی مربوط به امتحانات
*** تذکرات مهم امتحانات پایان ترم که دانشجویان ملزم به رعایت آن هستند ***
*** تذکر مهم در مورد رعایت عفاف و حجاب و برخورد با دانشجویان بد حجاب ***
 • 1393/3/1 پنجشنبه *** تذکر مهم در مورد رعایت عفاف و حجاب و برخورد با دانشجویان بد حجاب ***
  به کلیه دانشجویان محترم تاکید می گردد با توجه به اطلاع رسانی های قبلی از طریق نصب بنر، تذکر لسانی و ارسال پیامک های متعدد از ورود افراد بدحجاب به دانشگاه و جلسه امتحانات جلوگیری بعمل می‏آید. همچنین با دانشجویان بدحجاب برخورد مطابق آئین نامه انضباطی دانشگاه صورت خواهد گرفت.
اطلاعیه : به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند در اسرع وقت نسبت به تمدید کارت دانشجویی اقدام نمایند. متذکر میگردد از ورود دانشجو بدون همراه داشتن کارت دانشجویی معتبر جلوگیری بعمل می آید.
*** اطلاعیه مهم ***
 • 1393/2/28 يكشنبه *** اطلاعیه مهم ***
  به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند با توجه به نزدیکی به امتحانات پایان ترم ،در اسرع وقت نسبت به پرداخت شهریه خود و تسویه حساب با دانشگاه و دریافت کارت ورود به جلسه امتحان اقدام نمایند، متذکر میگردد از ورود افراد بدهکار به جلسه امتحان جلوگیری بعمل می آید.
### اطلاعیه مهم ### به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند محل برگزاری امتحانات پایان ترم در دانشگاه پیام نور کوار واقع در میدان بسیج، خیابان پاسداران می باشد.
1 2
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.